Affiliates
Valhala free forum

Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!!
Tue Jul 05, 2016 9:55 am by Jocinetu

» KMK 2015, 7. in 8. November. Slovenia - 9 Age
Wed Oct 28, 2015 8:24 pm by finaglista

» Izvori Magije potrebno
Thu Mar 19, 2015 3:29 am by Moff

» VI. Topor Team Tournament 2015.
Sun Mar 15, 2015 10:32 pm by Zvijerko

» PORUDZBINE !!!
Wed Feb 18, 2015 9:26 pm by tpoba4

» BSG LARP slike
Tue Feb 17, 2015 7:05 am by Branzila143

» Epic mega battle
Thu Dec 11, 2014 12:21 pm by sashasuman

» IZVEŠTAJ SA DANA FANTAZIJE 2010
Thu Nov 27, 2014 9:21 am by harronasad

» KMK 2014 / 25-26.10.2014 Slovenia season ending
Wed Oct 29, 2014 10:20 pm by finaglista

October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Gaming po Torontu

View previous topic View next topic Go down

Gaming po Torontu

Post  =Charok= on Wed Jul 13, 2011 6:12 am

Ćao raja!

Izveštaj iz gaming storova u Torontu:

1. 401 games u Torontu:
Radnja veličine oko 40 kvadrata, deo kod ulaza pun action figuresa, trading karata (osim TCGova imaju i collectible karte hokejaša, bejzbola itd.) Imaju skoro sve igre koje i mi nabavljamo. Primeri cena: Ricochet robots 15evra, Setlersi 30evra, Alhambru nisu imali ali Granada koja je isto to je 35evra. Momci koji unutra rade su TCG frikovi, dežmekasti gikovi koji nemaju pojma šta je Greenstuff, a i kad im objasniš, nema ga u radnji. Od minijatura drže samo Warmachine i Hordes. Imaju 2 minijaturna stola za igranje TCGova, ne organizuju veće eventove.

2. Hairy Tarantula:
Radnja najviše liči na kombinaciju Dragona i Đozove radnje, u smislu da je u nekoj rupi do koje se penješ stepenicama koje su odma pored tattoo shopa, a kad uđeš prvo čudno miriše a drugo sve je u nekim hodnicima s kojih se slivaju na tebe gomile kutija, karata i kocaka. Vlasnik je matori relikt iz hipi doba, bradat i kosat i zna sve igre napamet, pomaže mu Korejanka s ogromnim naočarima, jako su komični. Po radnji švrlja neodređeni broj debelih mačaka. Cene 30% veće od ovih iz 401 games. Isto nemaju Grinstaf, al bar znaju šta je. Jedina radnja koju smo našli a da organizuje veće događaje: imaju skoro svakodnevno igranje u svojim filijalama (jedna na severu, druga na istoku Toronta), uglavnom se igra Magic, YuGiOh i D&D, a povremeno boardgameovi.

3. GW store u šoping molu Square One:
30tak kvadrata sa 2 gaming i 2 stola za farbanje. Po zidovima pokačen GW sa cenama oko 20% vecim od naših. Igraju se neki klinci sa jednim radnikom, a drugi je ili na kasi ili spopada ljude da nešto kupe (trenutno promovišu Storm of Magic, video sam uživo sve modele, predivni su). Imaju ofarban Islands of Blood kao promo armije kojima pokazuju pravila novajlijama. Kupio sam Greenstuff (20g) i platio ga 14 kanadskih dolara, to je oko 10 evra. Prodavac je bio prijatan, pitao me da li sam poneo armiju i hoću li se igrati, ja mu reko da ću možda navratiti da pravim Ghorgona kod njih, kaže može, ima alata ako mi treba itd. Sve u svemu, klasični globalni GW store.

Tek treba da nađem organizovane WH igrače, pošto čak ni lik iz GW shopa nije znao da mi kaže gde se skupljaju osim po garažama (koje ovde SVAKO ima bar 2). Sve u svemu, u odnosu na sve zajedno, Valhala razbija i po cenama i po usluzi i po ambijentu.

Pozdrav svima i vidimo se jednom!
=Charok=
Admin
Admin

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human

View user profile http://www.valhala.eu

Back to top Go down

Re: Gaming po Torontu

Post  Stranac on Wed Jul 13, 2011 11:34 am

=Charok= wrote:Ćao raja!

Izveštaj iz gaming storova u Torontu:

2. Hairy Tarantula:
Radnja najviše liči na kombinaciju Dragona i Đozove radnje, u smislu da je u nekoj rupi do koje se penješ stepenicama koje su odma pored tattoo shopa, a kad uđeš prvo čudno miriše a drugo sve je u nekim hodnicima s kojih se slivaju na tebe gomile kutija, karata i kocaka. Vlasnik je matori relikt iz hipi doba, bradat i kosat i zna sve igre napamet, pomaže mu Korejanka s ogromnim naočarima, jako su komični. Po radnji švrlja neodređeni broj debelih mačaka. Cene 30% veće od ovih iz 401 games. Isto nemaju Grinstaf, al bar znaju šta je. Jedina radnja koju smo našli a da organizuje veće događaje: imaju skoro svakodnevno igranje u svojim filijalama (jedna na severu, druga na istoku Toronta), uglavnom se igra Magic, YuGiOh i D&D, a povremeno boardgameovi.

Znači, davno se nisam ovako nasmejao! Laughing Laughing Laughing
Stranac
Metamorf
Metamorf

Character sheet
Name: Mihalj
Race: Fizičar

View user profile http://en.wikipedia.org/wiki/User:M%C3%A1ty%C3%A1s

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics